HKK 210 Terreinhark vlakke plaat
HKK 210 Terreinhark vlakke plaat
HKK 210
Kantelhoek 33 graden
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | HKK 210 |
| Min tonnage machine | 6000 kg |
| Max tonnage machine | 12000 kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Tanden | 27 |
| Vrije opmerking | Kantelhoek 33 graden |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| A | 2100 mm |
| B | 300 mm |
| C | 60 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100830 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.365,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten