HKK 90 Terreinhark met CW00
HKK 90 Terreinhark met CW00
HKK 90
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | HKK 90 |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 900 kg |
| Gewicht | 108 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Tanden | 12 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 |
| A | 900 mm |
| B | 300 mm |
| C | 60 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100823 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.440,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten