KA 100-2 Kantelbak met Cw 05 voor graafmachines van 700 kg t/m 2000 kg 1 meter breed.
KA 100-2 Kantelbak met Cw 05 voor graafmachines van 700 kg t/m 2000 kg 1 meter breed.
KA 100-2
Kantelhoek 33 graden
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | KA 100-2 |
| Capaciteit | 50 Lt |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 2000 kg |
| Gewicht | 80 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Vrije opmerking | Kantelhoek 33 graden |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 1000 mm |
| B | 344 mm |
| C | 447 mm |
| |
| Downloads | |
| KA100.png | |
| Artikelnummer | EG100845 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.105,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten