KA 120-3 Kantelbak met Cw 05 voor graafmachines van 2 t/m 4 ton 120 breed
KA 120-3 Kantelbak met Cw 05 voor graafmachines van 2 t/m 4 ton 120 breed
KA 120-3
Kantelhoek 33 graden
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | KA 120-3 |
| Capaciteit | 97 Lt |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 150 Kg |
| Druk | 200 BAR |
| Vrije opmerking | Kantelhoek 33 graden |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 1200 mm |
| B | 406 mm |
| C | 495 mm |
| |
| Downloads | |
| KA120.png | |
| Artikelnummer | EG100848 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.340,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten