Kantelstuk KF 150 Frame met Cilinder compleet
Kantelstuk KF 150 Frame met Cilinder compleet
Kantelstuk KF 150
Kantelstuk Frame met Cilinder compleet
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | Kantelstuk KF 150 |
| Vrije opmerking | Kantelstuk Frame met Cilinder compleet |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| A | 340 mm |
| B | 34 mm |
| C | 170 mm |
| D | 1080 mm |
| E | 350 mm |
| F | 680 |
| G | 12 |
| |
| Artikelnummer | EG102728 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.325,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten