Kantelstuk KF 85 Frame met Cilinder compleet
Kantelstuk KF 85 Frame met Cilinder compleet
Kantelstuk KF 85
Kantelstuk Frame met Cilinder compleet
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | Kantelstuk KF 85 |
| Vrije opmerking | Kantelstuk Frame met Cilinder compleet |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| A | 200 mm |
| B | 210 mm |
| C | 110 mm |
| D | 650 mm |
| E | 210 mm |
| F | 370 |
| G | 13 |
| |
| Artikelnummer | EG102726 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 885,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten