Ks 21 Kantelstuk Cw 05 hydraulische Snelwissel met kantel Cilinders
Ks 21 Kantelstuk Cw 05 hydraulische Snelwissel met kantel Cilinders
Ks 21
Kantelstuk Cw 05 hydraulische Snelwissel met kantel Cilinders
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | Ks 21 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 56 Kg |
| Vrije opmerking | Kantelstuk Cw 05 hydraulische Snelwissel met kantel Cilinders |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 hydraulische |
| A | 580 mm |
| B | 335 mm |
| C | 450 mm |
| Artikelnummer | EG102834 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 2.520,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten