KP Kabelploeg met Cw 00
KP Kabelploeg met Cw 00
KP CW00
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | KP CW00 |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 900 kg |
| Gewicht | 29 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 |
| A | 450 mm |
| C | 150 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100880 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.035,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten