KP Kabelploeg met Cw 05
KP Kabelploeg met Cw 05
KP CW05
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | KP CW05 |
| Min tonnage machine | 3500 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 48 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 500 mm |
| C | 180 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100881 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.065,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten