Mechanisch rotator GM 1T-2 Ø 49,5 mm lasdeel
Mechanisch rotator GM 1T-2 Ø 49,5 mm lasdeel
GM 1T-2
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GM 1T-2 |
| Gewicht | 8 Kg |
| Draaglast | 100 |
| Afmetingen | |
| A | 121 mm |
| B | 25 mm |
| D | 49.5 mm |
| E | 120 mm |
| |
| Downloads | |
| GM-1-121T.png | |
| Artikelnummer | EG101970 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 258,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten