GM1T-1-1 Mechanische rotator as maat Ø 39,5mm pen Ø20mm
GM1T-1-1 Mechanische rotator as maat Ø 39,5mm pen Ø20mm
GM 1T-1
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GM 1T-1 |
| Gewicht | 8 Kg |
| Draaglast | 1000 |
| Afmetingen | |
| A | 120 mm |
| B | 20 mm |
| D | 39.5 mm |
| E | 110 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101865 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 258,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten