GM 1T-5 as 49,5 pen 25 lasdeel Rotator mechanisch Ø 39,5MM pen 20
GM 1T-5 as 49,5 pen 25 lasdeel Rotator mechanisch Ø 39,5MM pen 20
GM 1 T-5
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GM 1 T-5 |
| Gewicht | 12 Kg |
| Draaglast | 1000 |
| Afmetingen | |
| A | 60 mm |
| B | 25 mm |
| D | 39.5 mm |
| E | 25 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101646 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 398,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten