FV14 Mestgrijper
FV14 Mestgrijper
FV 14
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FV 14 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 240 Lt |
| Min tonnage machine | 5000 kg |
| Gewicht | 220 Kg |
| Olieverbruik | 25 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 600 |
| Tanden | 14 |
| Afmetingen | |
| A | 1220 mm |
| B | 1000 mm |
| C | 1030 mm |
| D | 1150 mm |
| L | 950 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100212 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.030,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten