FV16 Mestgrijper
FV16 Mestgrijper
FV 16
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | FV 16 |
| Axial load | 1000 Kg |
| Capaciteit | 280 Lt |
| Min tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 240 Kg |
| Olieverbruik | 25 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Draaglast | 600 |
| Tanden | 16 |
| Afmetingen | |
| A | 1220 mm |
| B | 1000 mm |
| C | 1030 mm |
| D | 1150 mm |
| L | 1100 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100213 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.215,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten