FSG 90/4 poliepgrijperr 90 liter 81 kg opening 1010mm max 750 kg load
FSG 90/4 poliepgrijperr 90 liter 81 kg opening 1010mm max 750 kg load
PT 90/4
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | PT 90/4 |
| Axial load | 750 Kg |
| Capaciteit | 90 Lt |
| Gewicht | 81 Kg |
| Tanden | 4 |
| Afmetingen | |
| A | 650 mm |
| B | 580 mm |
| C | 430 mm |
| E | 1090 mm |
| |
| Artikelnummer | EG103119 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuks |
€ 5.235,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten