GR 30FF Rotator (zwart)
GR 30FF Rotator (zwart)
GR 30 FF (zwart)
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | GR 30 FF (zwart) |
| Axial load | 3000 Kg |
| Rotator onderkant | 100x100 mm |
| Min tonnage machine | 800 kg |
| Max tonnage machine | 1800 kg |
| Gewicht | 20 Kg |
| Olieverbruik | 20 Lt |
| Downloads | |
| EG100345-GR30FF-1.pdf | |
| Artikelnummer | EG100345 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 790,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten

