RT 15 Riptand met Cw 00
RT 15 Riptand met Cw 00
RT 15
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 15 |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 1000 kg |
| Gewicht | 23 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 00 |
| A | 360 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100871 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 645,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten