RT 25 Riptand met Cw 05
RT 25 Riptand met Cw 05
RT 25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 25 |
| Min tonnage machine | 1000 kg |
| Max tonnage machine | 2500 kg |
| Gewicht | 28 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 460 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100872 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 675,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten