RT 40 Riptand met Cw 05
RT 40 Riptand met Cw 05
RT 40
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 40 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 38 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 610 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100874 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 845,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten