RT 40 plaat 200x200mm
RT 40 plaat 200x200mm
RT 40
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 40 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 35 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | vlakke plaat 200x200 mm |
| A | 610 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101870 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 845,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten