RT 60 Riptand met Cw 10 Tand 65 mm breed
RT 60 Riptand met Cw 10 Tand 65 mm breed
RT 60
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 60 |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 8000 kg |
| Gewicht | 78 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 10 |
| A | 810 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100875 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 930,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten