RT 60 vlakkeplaat 350x350 mm
RT 60 vlakkeplaat 350x350 mm
RT 60
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 60 |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 8000 kg |
| Gewicht | 75 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | vlakkeplaat 350x350 mm |
| A | 810 mm |
| |
| Artikelnummer | EG101868 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 930,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten