RT 90 Riptand met CW 30
RT 90 Riptand met CW 30
RT 90
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | RT 90 |
| Min tonnage machine | 10000 kg |
| Max tonnage machine | 15000 kg |
| Gewicht | 90 Kg |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 30 |
| A | 900 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102504 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.435,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten