S60/340 met Ster verbinding voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
S60/340 met Ster verbinding voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
S50/270 met Ster verbinding
voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | S50/270 met Ster verbinding |
| Vrije opmerking | voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB |
| Afmetingen | |
| A | 270 mm |
| B | 430 mm |
| C | 50 mm |
| |
| Artikelnummer | EG103098 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuks |
€ 375,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten