Link type BR 1A/80/35
Link type BR 1A/80/35
BR 1A/80/35
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 1A/80/35 |
| Pen | 30 |
| Gewicht | 5.5 Kg |
| Draaglast | 5500 |
| Afmetingen | |
| B | 80 mm |
| D | 35 mm |
| |
| Downloads | |
| br1-a-9.pdf | |
| Artikelnummer | EG100389 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 220,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten