Link type BR 10A/80/30
Link type BR 10A/80/30
BR 10A/80/30
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 10A/80/30 |
| Pen | 30 |
| Gewicht | 6.5 Kg |
| Draaglast | 5500 |
| Afmetingen | |
| B | 80 mm |
| D | 30 mm |
| |
| Downloads | |
| br10-a-9.pdf | |
| Artikelnummer | EG100421 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 342,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten