Link type BR 2C 80 40 onder Ø35mm
Link type BR 2C 80 40 onder Ø35mm
BR 2C /80/40
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 2C /80/40 |
| Pen | 35 |
| Gewicht | 16 Kg |
| Draaglast | 10000 |
| Afmetingen | |
| B | 80 mm |
| C | 35 mm |
| D | 35 mm |
| L | 80 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102743 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 397,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten