BR 4 F 1x Pen Ø 25 mm 1x Pen Ø 30mm
BR 4 F 1x Pen Ø 25 mm 1x Pen Ø 30mm
BR 4 F
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 4 F |
| Pen | 30 |
| Gewicht | 8 Kg |
| Draaglast | 5000 |
| Afmetingen | |
| A | 77 mm |
| B | 110 mm |
| C | 30 mm |
| D | 25 mm |
| E | 55 mm |
| F | 71 |
| L | 185 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100495 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 352,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten