BR 4 T-3 onder 75mm met Pen Ø 25 mm 1 boven 27mm Pen Ø 20mm hart van pennen 135 mm
BR 4 T-3 onder 75mm met Pen Ø 25 mm 1 boven 27mm Pen Ø 20mm hart van pennen 135 mm
BR 4 T-3
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 4 T-3 |
| Gewicht | 8 Kg |
| Draaglast | 300 |
| Afmetingen | |
| A | 27 mm |
| B | 20 mm |
| C | 75 mm |
| D | 25 mm |
| E | 135 mm |
| |
| Artikelnummer | EG103306 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 407,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten