BR 4A F pen Ø 30
BR 4A F pen Ø 30
BR 4A F
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 4A F |
| Pen | 30 |
| Capaciteit | 55 Lt |
| Gewicht | 8 Kg |
| Draaglast | 5500 |
| Afmetingen | |
| A | 77 mm |
| B | 110 mm |
| C | 30 mm |
| D | 25 mm |
| E | 55 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102328 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 274,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten