BR 4 T-1 onder 75mm met Pen Ø 25 mm 1 boven 24 mm Pen Ø 25mm hart van pennen 135mm
BR 4 T-1 onder 75mm met Pen Ø 25 mm 1 boven 24 mm Pen Ø 25mm hart van pennen 135mm
BR 4 T-1
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BR 4 T-1 |
| Gewicht | 8 Kg |
| Draaglast | 300 |
| Afmetingen | |
| A | 24 mm |
| B | 25 mm |
| C | 75 mm |
| D | 25 mm |
| E | 135 mm |
| Artikelnummer | EG102859 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 337,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten