Link type BRT 50/25 (blauw)
Link type BRT 50/25 (blauw)
BRT 50/25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | BRT 50/25 |
| Afmetingen | |
| A | 50 mm |
| B | 25 mm |
| C | 75 mm |
| D | 25 mm |
| Artikelnummer | EG100236 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 360,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten