SH 50 M Sloophamer vlakke plaat
SH 50 M Sloophamer vlakke plaat
SH 50 M
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SH 50 M |
| Min tonnage machine | 700 kg |
| Max tonnage machine | 1700 kg |
| Gewicht | 75 Kg |
| Olieverbruik | 15-30 Lt |
| Druk | 120 BAR |
| Diameter | Ø35mm |
| Motor | 200 Joule |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Vlakke plaat |
| |
| Artikelnummer | EG103114 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 3.875,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten