HKM 100-158 een echte takken knipper met een knip diameter van +- 10 Cm voor een machine klasen van 4 toto 14 tons Graafmacine werkbrete van 158mm en een gewicht van 230 kg word gelevert met een vlakke plaat
HKM 100-158 een echte takken knipper met een knip diameter van +- 10 Cm voor een machine klasen van 4 toto 14 tons Graafmacine werkbrete van 158mm en een gewicht van 230 kg word gelevert met een vlakke plaat
HKM 100-158
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | HKM 100-158 |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 16000 kg |
| Gewicht | 230 Kg |
| Olieverbruik | 60 Lt |
| Druk | 250 BAR |
| Afmetingen | |
| A | 1665 mm |
| B | 231 mm |
| C | 975 mm |
| Artikelnummer | EG102918 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 10.915,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten