S30/150 met Ster verbinding voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
S30/150 met Ster verbinding voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
S30/150 met Ster verbinding
voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | S30/150 met Ster verbinding |
| Vrije opmerking | voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB |
| Afmetingen | |
| A | 180 mm |
| B | 230 mm |
| C | 30 mm |
| Artikelnummer | EG103091 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuks |
€ 280,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten