S45/290 met Ster verbinding voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
S45/290 met Ster verbinding voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
S45/290 met Ster verbinding
voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB Onkruidborstels
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | S45/290 met Ster verbinding |
| Vrije opmerking | voor de serie: SK Haagknippers, SM Maaiers, SC Cirkelzagen en SB |
| Afmetingen | |
| A | 190 mm |
| B | 430 mm |
| C | 45 mm |
| Artikelnummer | EG103095 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 325,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten