SKL 180-haagnipper met grotere afstand tussen vingers 70mm
SKL 180-haagnipper met grotere afstand tussen vingers 70mm
SKL 180
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SKL 180 |
| Min tonnage machine | 3500 kg |
| Max tonnage machine | 7000 kg |
| Olieverbruik | 60-70 Lt |
| Druk | 200 BAR |
| Diameter | 60 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Geen |
| Artikelnummer | EG102852 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 5.240,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten