SL 2-18 Slootbak met Cw 05
SL 2-18 Slootbak met Cw 05
SL 2-18
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SL 2-18 |
| Min tonnage machine | 1500 kg |
| Max tonnage machine | 1900 kg |
| Gewicht | 115 Kg |
| Diameter | 10 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 1800 mm |
| B | 310 mm |
| C | 320 mm |
| D | 360 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100863 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.190,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten