SL 4-25 Slootbak met Cw 05
SL 4-25 Slootbak met Cw 05
SL 4-25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SL 4-25 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 150 Kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 2500 mm |
| B | 310 mm |
| C | 320 mm |
| D | 360 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100865 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 2.805,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten