SL 8-25 Slootbak met Cw 05
SL 8-25 Slootbak met Cw 05
SL 8-25
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SL 8-25 |
| Min tonnage machine | 3500 kg |
| Max tonnage machine | 8000 kg |
| Gewicht | 175 Kg |
| Diameter | 10 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 2500 mm |
| B | 440 mm |
| C | 380 mm |
| D | 460 mm |
| |
| Artikelnummer | EG100868 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 3.170,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten