SLO 150 A Grachtenbak 1500 mm met Cw 05
SLO 150 A Grachtenbak 1500 mm met Cw 05
SLO 150 A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SLO 150 A |
| Min tonnage machine | 1500 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Gewicht | 102 Kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 1500 mm |
| B | 360 mm |
| C | 350 mm |
| D | 330 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102155 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.840,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten