SLO 200 A Grachtenbak 2000 mm met Cw 10
SLO 200 A Grachtenbak 2000 mm met Cw 10
SLO 200 A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SLO 200 A |
| Min tonnage machine | 3500 kg |
| Max tonnage machine | 6000 kg |
| Gewicht | 145 Kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | CW 10 |
| A | 2000 mm |
| B | 360 mm |
| C | 350 mm |
| D | 330 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102957 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 1.975,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten