SLO 200 B Grachtenbak 2000 mm met Cw 10
SLO 200 B Grachtenbak 2000 mm met Cw 10
SLO 200 B
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SLO 200 B |
| Min tonnage machine | 4000 kg |
| Max tonnage machine | 8000 kg |
| Gewicht | 214 Kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | CW 10 |
| A | 2000 mm |
| B | 450 mm |
| C | 480 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102244 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 2.950,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten