SLO 250 A Grachtenbak 2500 mm met Cw 10
SLO 250 A Grachtenbak 2500 mm met Cw 10
SLO 250 A
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SLO 250 A |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 4000 kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | CW 10 |
| A | 2500 mm |
| B | 360 mm |
| C | 350 mm |
| D | 330 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102433 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 2.145,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten