SLO 250 B Grachtenbak 2500 mm met Cw 10
SLO 250 B Grachtenbak 2500 mm met Cw 10
SLO 250 B
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SLO 250 B |
| Min tonnage machine | 8000 kg |
| Max tonnage machine | 14000 kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 30 |
| A | 2500 mm |
| B | 450 mm |
| C | 480 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102158 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 3.315,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten