SLO 300 B Grachtenbak 3000 mm met Cw 30
SLO 300 B Grachtenbak 3000 mm met Cw 30
SLO 300 B
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SLO 300 B |
| Min tonnage machine | 8000 kg |
| Max tonnage machine | 14000 kg |
| Gewicht | 400 Kg |
| Diameter | 25 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 30 |
| A | 3000 mm |
| B | 440 mm |
| C | 460 mm |
| |
| Artikelnummer | EG102161 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuks |
€ 3.770,00 per stuks
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten