SM 55-4 1,5 tot 3,5 ton incl. Cw 05
SM 55-4 1,5 tot 3,5 ton incl. Cw 05
SM 55-4
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | SM 55-4 |
| Min tonnage machine | 2000 kg |
| Max tonnage machine | 3000 kg |
| Gewicht | 55 Kg |
| Olieverbruik | 25-50 Lt |
| Aantal messen | 3 kunstof messen |
| Diameter | 600 mm |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| Artikelnummer | EG101653 |
|---|---|
| Voorraad | Levertijd in overleg |
| Eenheid | per stuk |
€ 4.015,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten


