Snelwissel KQAM10 Laskit
Snelwissel KQAM10 Laskit
KQAM 10 Laskit
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | KQAM 10 Laskit |
| Diameter | 45 |
| Afmetingen | |
| Koppeling | QA 10/QA11 laspl |
| A | 81 mm |
| B | 100 mm |
| C | 250 mm |
| D | 12 mm |
| E | 455 mm |
| Downloads | |
| Arden.jpg | |
| MESURE KIT QA.pdf | |
| Artikelnummer | EG101170 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 495,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten