Snelwissel KQAM 30 Laskit
Snelwissel KQAM 30 Laskit
KQAM 30 Laskit
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | KQAM 30 Laskit |
| Diameter | 65 |
| Afmetingen | |
| A | 122 mm |
| B | 140 mm |
| C | 372 mm |
| D | 20 mm |
| E | 595 mm |
| Downloads | |
| Arden.jpg | |
| MESURE KIT QA.pdf | |
| Artikelnummer | EG101172 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 1.955,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten