Snelwissel Cw 05 aanlas adapterplaatset, model hameroren 250 mm staal S355 set bestaat uit 2 adaptorplaten
Snelwissel Cw 05 aanlas adapterplaatset, model hameroren 250 mm staal S355 set bestaat uit 2 adaptorplaten
Cw 05 Hameroren set 2 stuks
| Specificaties | |
|---|---|
| Model | Cw 05 Hameroren set 2 stuks |
| Afmetingen | |
| Koppeling | Cw 05 |
| A | 180 mm |
| B | 200 mm |
| C | 25 mm |
| D | 67 mm |
| E | 67 mm |
| F | 40 |
| Artikelnummer | EG101079 |
|---|---|
| Voorraad | Direct leverbaar |
| Eenheid | per stuk |
€ 100,00 per stuk
Modelwijzigingen voorbehouden. Prijzen zijn richtprijzen excl. btw. en verzendkosten